Motor Tasarımı Eğitim Videoları Yayında !


  Untitled 4

Motor tasarımı dersi için yaptığımız çalışmaya benzer bir çalışma gerçekleştirdim. Buradaki değerler gerçek bir motor değeri ile alakası yoktur. Sessiz hazırlanmıştır. Sebebi sıkılmamanız için arkadan müzik açabilirsiniz ve benim çirkin sesimi dinlemek zorunda kalmazsınız. Çalışan bir motor tasarlayabileceksiniz. Ateşleme sırasına uyulmuş, hareketler gerçek bir motorun şekliyle aynıdır ve subap yayları da sıkışabilmektedir. Tüm motorları çizerken burada ki komutlardan yardım alabilirsiniz. Yaklaşık 2 saatlik bir eğitim videosu hazırlanmıştır. Tavsiyem parça parça izlemenizde yarar olacaktır. Bazı değerlerim de sorun olabilir. Sizler uygulamayı gerçekleştirirken düzeltebilirsiniz.

Soru ve görüşlerinize açığım. Kısa yolları kullanmadığımı biliyorum ve fazla sevmediğimi de belirtmek isterim. Çünkü komutları iyi öğrenmek ve iyi anlamak istediğimden kısa yolları kullanmıyorum..

Sizlere şimdiden iyi çalışmalar . Kolay gelsin 🙂

NOT: Videoların altında açıklamaları bulunmaktadır. Ayrıca Montaj kısımlarını iyi izlemenizi tavsiye ederim. Çünkü çok önemli noktaları vardır.
[highlight color=”eg. yellow, black”]ÜCRETSİZ DAĞITILAN BU VİDEOLARA KARŞI EMEĞE SAYGIMIZI BELİRTELİM VE BEĞEN BUTONUNA TIKLAYALIM !
[/highlight]
Eğitim Videolarımızı izlemek için ;
https://www.youtube.com/user/tasitteknolojileri
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
What's Your Reaction?
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Taşıt Teknolojileri Kulübünün Başkanı ve Karabük Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Mezunu'2014 Kişisel Blog adresi :http://hasankara91.blogspot.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Motor Tasarımı Eğitim Videoları Yayında !

log in

reset password

Back to
log in