Hasan Ercan


Hasan ERCAN (Araştırmacı-Yazar)Hasanercan

Takvim 2 Şubat 1993’ü gösterdiğinde Uşak ili Merkez ilçesinde karlı ve çok soğuk bir havada dünyaya gelmiş eğitimci bir ailenin iki çocuğundan birisiyim.

İlkokulu eğitimimi ben henüz 1 yaşında iken taşındığımız ve ailemin halen ikamet ettiği mahallemizdeki Ödemiş Efe İlköğretim Okulu’nda tamamladım.  Ödemiş Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi’ndeki lise eğitimimin ardından Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği bölümünde Lisans Eğitimimi sürdürmekteyim.
Küçüklüğümden beri teknolojiye ilgi duymamın yanı sıra yeryüzünde hareket eden birçok araca da ilgili olmam Otomotiv Mühendisliği bölümünü seçmemde etkili olmuştur.  Bu sebeptendir ki şuan da sevdiğim bir mesleğin eğitimini almaktan çok mutlu ve gururluyum.

Halen eğitimine devam ettiğim İngilizce dilinin yanı sıra lise eğitimi düzeyinde Almanca ve elbette Türkçe bilmekteyim. Ayrıca İspanyolca ve Fransızca dillerini öğrenmek istemekle beraber Almanca dilini de akıcı konuşmak istemekteyim. 2D ve 3D Modellemeye ilgi duymakla beraber metin yazarlığı sevdiğim uğraşlarım arasındadır. Müzik dinlemek, spor yapmak, yabancı dizi izlemek ve yeni yerler keşfetmek boş zamanlarımda yaptığım hobilerim arasındadır.

Taşıtteknolojileri.com da bulunmak beni çok mutlu etmekle beraber kurulup bu günlere gelmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyor başarılarımızın devamını diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Hasan ERCAN.

hasanercan.blogspot.com

hasanercan93@yandex.com

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
What's Your Reaction?
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Taşıt Teknolojileri Kulübü Resmi İnternet Sitesi -MechanicalEng

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasan Ercan

log in

reset password

Back to
log in