Hasan Kara


HASANKARAHasan KARA ( Kurucu – Yazar)

1991 yılında Adana’da doğdum. Lise hayatımı İçel Anadolu Lisesinde tamamladım. Otomobillere karşı ilgim küçüklüğümden beri vardı. Bunda etken babamın mesleği olduğunu düşünüyorum. ÖSS sınavında güzel bir derece ile Karabük Üniversitesi Otomotiv mühendisliğini okumayı hak kazandım.

Üniversitem de çeşitli kültürel etkinliklere katıldım ve etkinlikleri organize ettim. Hazırlık sınıfımda G.Antep yöresi halk oyunları ekibindeydim. Üniversite 2. Sınıfta Taşıt Teknolojileri Kulübünü kurdum. Kulüp bünyesinde bir çok teknik geziler, konferanslar ve program eğitimi yapıldı. Kulüp üniversitenin en popüler ve dikkat çeken kulüpleri arasında yer alıyor. Üniversite hayatım boyunca yurt içi ve yurt dışı stajlarım oldu.  Yeterli düzeyde İngilizce bilmekteyim. Kendimi ifade edecek kadar Almanca ve İspanyolca biliyorum.

Arkadaşlarımla otomotiv üzerine araştırmalar yapmaktayız. Bunlardan biri de www.tasitteknolojileri.com sitesinin çalışmalarıdır. Bu araştırmalar üzerine makale hazırlayıp sitemizde paylaşmaktayız. Sitede çalışanlar gönüllülük esaslı çalışmaktalar ve orijinal yazılar yazmaktalar.

Klasik edebiyat romanlarını okurum ve yabancı dizileri takip ederim,arkadaşlarımla beraber sportif faaliyetlerde bulunurum.  Fırsat buldukça yeni yerleri keşfetmeye çalışırım.

Saygılarımla…

            Hasan KARA

            http://hasankara91.blogspot.com.tr/

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
What's Your Reaction?
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Taşıt Teknolojileri Kulübü Resmi İnternet Sitesi -MechanicalEng

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasan Kara

log in

reset password

Back to
log in