Körfez’de Haftasonu 8 Yarış Birarada


2014 Türkiye Pist Şampiyonası ve TOSFED Pist Kupası yarışları 07-08 Haziran tarihlerinde Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından Körfez Yarış Pisti’nde düzenleniyor…

2014 Türkiye Pist Şampiyonası ve bu sene başlayan TOSFED Pist Kupası yarışları, Toshiba ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi katkıları ile Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından 07-08 Haziran tarihlerinde Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştiriliyor.

07 Haziran Cumartesi sabahı İdari ve Teknik Kontrol ile başlayacak olan organizasyon, brifing, resmi antrenmanlar ve sıralama turları ile devam edecek. Sıralama turlarının ardından, 14:00’da TOSFED Pist Kupası’nın Kategori 1 ve 2 ilk yarışı başlayacak. 12 turluk bu yarışın ardından 14:40’ta pit kapıları Kategori 3 pilotları için açılacak. Tüm kategorilerin ikinci yarışlarının ardından 16:45’teki ödül töreni ile TOSFED Pist Kupası 3.ayak sona erecek.

TPS-KorfezYarisPisti

Türkiye Pist Şampiyonası’nın 2.ayağında ise 08 Haziran Pazar günü Süper ve Maxi grupların ikişer yarışı koşulacak. Saat 13:30’da başlayacak 20 turluk bu dört yarışın büyük heyecana sahne olması bekleniyor. Türkiye Pist Şampiyonası’nda sezonun ikinci randevusu, 16:00’daki ödül töreni ile son bulacak.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
What's Your Reaction?
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Körfez’de Haftasonu 8 Yarış Birarada

log in

reset password

Back to
log in