Kugat Hakkında…


936832_10151577397478482_991470155_n

 

Doç.Dr. M.Bahattin ÇELİK hocamızın danışmanlığında kurulmuş bir ekiple beraber hayata geçen bir projedir. İlk başta ekip üyeleri belirlendi ve neler yapılacağı kararlaştırıldı. Diğer üniversitelerin takımları incelendi ve araçları hakkında bilgiler toplandı. Formula-G 2012 ye yetiştirmeye çalışan ekip üyeleri bunu yarışta elde ettikleri popülerite ile sağladılar. Araç önden bakıldığında bir spor araba görünümü vermesinden dolayı çok fazla ilgi odağı haline geldi.

Aracımız derece elde edememesine rağmen tüm ekip üyelerince ilk imtihandan başarıyla ayrıldığı kabul edilmektedir. Yarışta bir çok araca göre avantajı bulunmaktadır.
Bu sene ki Tatek’12 fuarında üniversitemizi temsil etmiştir. Fuarda bir çok kişi aracımız hakkında bilgi almış ve fotoğraf çektirmiştir.
Ankara da düzenlenen Karabük Günleri etkinliğinde ilimizi ve üniversitemizi temsil etmek için yerini almıştır. Etkinliğin yine en gözdesi haline gelmiştir.
Tübitak tarafından Formula-G 2013 yarışlarında yenilenerek ve gelişerek tekrar üniversitemiz adına yarışlara katılacaktır.
Tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.
Hasan KARA
Taşıt Teknolojileri Kulübü Başkanı

 

Hasan KARA
Kulüp Başkanı 

Kişisel Blogu 
Facebook Sayfası

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
What's Your Reaction?
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Taşıt Teknolojileri Kulübünün Başkanı ve Karabük Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Mezunu'2014 Kişisel Blog adresi :http://hasankara91.blogspot.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kugat Hakkında…

log in

reset password

Back to
log in