Mobil 1 ve Yaşar Petrol Desteği ile Offroad Rüzgarı


Trial Kupası Düzce Kocayayla’da Nefes Kesti

· Düzce Offroad Kulübü tarafından Mobil 1TM ve Yaşar Petrol Ürünleri’nin desteği ile düzenlenen 2014 Düzce Trial yarışlarının üçüncü ayağı 2-3 Ağustos 2014 tarihlerinde Kocayayla’da gerçekleşti,

· Zorlu doğa koşullarında, 13 ekip ve 26 arazi aracının yer aldığı yarışma, izleyicilerden büyük ilgi gördü,Duzce Offroad resim 2 (3696 x 2448)

2014 sezonunda TOSFED Kupası adıyla ulusal bir kimlik kazanan trial yarışlarının üçüncü ayağı, 2-3 Ağustos 2014 tarihlerinde Düzce Off Road Kulübü tarafından Kocayayla’da organize edildi. Nefes kesen yarışlar, Mobil 1 ve distribütörü Yaşar Petrol Ürünleri’nin desteği ile gerçekleşti.

13 ekip ve 26 arazi aracının katılımına sahne olan organizasyon, izleyicilerden büyük ilgi gördü. Kendine özgü kuralları ile yardımlaşmayı ve offroad ruhunu ön planda tutan yarışta, katılımcılar ekip olarak tüm engelleri en kısa zamanda aşmak için ter döktüler. 2 araç ve 4 sürücüden oluşan ekiplerin, zorlu doğa koşulları ile mücadele ettiği organizasyonda, izleyiciler ekiplerin engel geçişlerindeki zor anlarını nefeslerini tutarak izlediler.

Büyük mücadelelere sahne olan yarışma sonunda birinciliği Bursa’dan Ahmet Kurt-Fuat Sarper ile Şencan Özkurt-İsa Üstündağ ekiplerinden oluşan BASK takımı elde etti.11

Yarışın ikinciliğini İstanbul’dan Kaan Sayın-Ali Demirayak ile Okan Sayın-Cemafer Bulut ekiplerinden oluşan 3 numaralı İSOFF takımı kazanırken, üçüncülüğü yine İstanbul bölgesinden Cem Taşçıoğlu-Ali Çapan ile Umut Bayrak-İbrahim Yeşilselvi’den oluşan Kayalar takımı elde etti.Duzce Offroad resim (3696 x 2448)

Mobil 1 yetkili distribütörü Yaşar Petrol Ürünleri, bölgesinde bundan sonra da düzenlenecek olan tüm faaliyet ve organizasyonlarda yer almaya; destek vermeye devam edecektir.   Duzce Offroad resim 5 (3696 x 2448)

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
What's Your Reaction?
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil 1 ve Yaşar Petrol Desteği ile Offroad Rüzgarı

log in

reset password

Back to
log in