Sedat Işık


SEDAT IŞIK (Araştırmacı-Yazar)

SEdad1991 Kars’ın Akyaka ilçesi doğumluyum . 2009 yılında Gazi Kars Anadolu lisesinden mezun oldum. Ailem İstanbul da ikamet etmekte 2011 yılından beri Karabük Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği bölümünde okumaktayım. Orta düzey de konuşup anlaşacak kadar İngilizce, temel seviye olarak da Almanca bilgim mevcut.

Çocukluk yıllarımdan beri teknolojiye ve otomobillere olan ilgim, sevdam bu bölümü kazanmamdaki en büyük etken. Hayallerimden birisi iyi bir otomotiv mühendisi olmak ve güzel bir atölyeye sahip olmak. Bu kapsamda emeklerim, çalışmalarım buralara kadar sürükledi beni . Araştırmayı öğrenmeyi takım çalışmasını seviyorum. Bu kapsamlardan biri olarak da www.tasitteknolojileri.com sitesinde yazarlık yapıyorum. Bu sitede çeşitli incelemelerim ve araştırmalarım yayınlanmaktadır. Taşıt teknolojileri kulübünün bir çok etkinliğinde görev almaktayım ve organizasyonlardan sorumlu olan arkadaşlardan biriyim.

Doğa sporlarını, doğada yeni yerler keşfetmeyi ve oralarda kitap okumayı çok seviyorum.Bilim ve teknoloji dergileri okumak,şiir yazmak vazgeçilmezlerim. Masa tenisi ve satranç spor dallarında derecelerim var.

Sevgi ve Saygılarımla…

Sedat034@gmail.com

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
What's Your Reaction?
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Taşıt Teknolojileri Kulübü Resmi İnternet Sitesi -MechanicalEng

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sedat Işık

log in

reset password

Back to
log in