Toyota’dan CMS’ye 3 Ödül Birden


          CMS, geçen yıl 1 milyon adede yakın alüminyum jant tedarik ettiği Toyota tarafından, teknoloji, maliyet ve kalite standartlarında 3 ödüle layık görüldü.

 

CMS, kalitedeki üstün başarılarına bir yenisini daha ekledi. Toyota Motor Company (TMC) tarafından her yıl dünya çapındaki binlerce tedarikçi firmadan sadece on ikisine verilen Bölgesel Katkı Ödülü, bu yıl CMS’nin oldu. CMS bu ödüle, Toyota ile gerçekleştirdiği yapıcı işbirliği,  sürekli gelişim nedeniyle layık görüldü. CMS, bu yıl ödülü alan tek Türk firması oldu.

 

Japonya’nın Nagoya kentinde düzenlenen bir törenle ödülü Toyota Motor Company Yönetim Kurulu Üyesi Takeshi Uchiyamada’dan alan CMS Yönetim Kurulu Başkanı Berat Ösen de dünyanın bir çok başarılı firması önünde bu gururu yaşamanın eşsiz bir duygu olduğunu belirtti.

CMS_Odul_02

 

CMS’ye diğer iki ödül ise Toyota Motor Europe’tan geldi. Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen Tedarikçi Zirvesi’nde, CMS, Tedarik ve Maliyet Kategorilerinde ödüle layık görüldü. Toyota CMS’ye bu ödüllere şirketin yıl içinde tüm değişkenliklerine tam anlamıyla cevap vererek rekabetçi kalabilmesi ve CMS tesislerindeki Kaizen kalite standartlarının yüksekliği nedeniyle verildiğini açıkladı.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
What's Your Reaction?
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toyota’dan CMS’ye 3 Ödül Birden

log in

reset password

Back to
log in