TüvTÜRK Randevu Sitesi Yenilendi !


Araç Muayenesi randevularıartık daha kolay ve daha hızlı!

Türkiye’de periyodik araç muayenesinde yetkili tek kurum olan TÜVTÜRK, ücretsiz randevu sitesi yeniledi. Yenilenen tasarımıyla randevuların 2 kat daha hızlı alındığı yeni internet sitesinde artık randevu zamanları da 15 dakikalık aralarla seçilebiliyor

TÜVTÜRK, tüm araç sahiplerinin internet üzerinden ücretsiz muayene randevusu alabildikleri internet sitesi www.tuvturk.com.tr adresini, kullanıcı ihtiyaçlarına ve dijital trendlere göre yeniledi.

Ülke genelinde araç muayene randevularının yüzde 66’sının internet sitesi üzerinden alındığını, bu sayı içinde mobil cihazların kullanımının giderek artış gösterdiğini söyleyen TÜVTÜRK Yetkilileri, yeni internet sitesinin, ister masaüstü ister de mobil cihaz kullansın, her yaştan kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği basit, hızlı ve keyifli bir site olmasını hedeflediklerini söyledi.

Randevu alımı ortalama 1,5 dakika sürüyor

Yeni internet sitesi, kullanıcılarının lokasyonunu otomatik olarak tanıyarak, öncelikle en yakın çevredeki araç muayene istasyonlarını öne çıkarıyor. Ayrıca istasyonların yerlerini haritada göstererek, randevu alımı sırasında araç sahiplerinin kendilerine en yakın istasyonu da seçmesine yardımcı oluyor. Yenilenen alt yapı sayesinde ortalama randevu alma süresi de, 2 dakika 20 saniyeden, 1 dakika 30 saniyeye indirildi.

Randevu aralıkları da çoğaldı

İnternet sitesinin en büyük yeniliklerinden biri ise, randevu sisteminde yapılan değişiklik. Önceki dönemlerde, araç muayene randevuları, 30’ar dakikalık dilimlerde verilirken, bu süre yeni internet sitesiyle 15’er dakikaya indi. TÜVTÜRK, böylece ülke genelinde istasyonlarda bekleme süresinin de azalmasını ön gördüklerini açıkladı.

Randevular ücretsiz

Randevu sisteminde, araç kullanıcıları www.tuvturk.com.tr adresinden ücretsiz olarak istasyon yoğunluğuna göre talep ettikleri gün, saat aralığı için randevularını alabiliyor. Ayrıca randevular, TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden veya istasyonlara gelerek ücretsiz alınabiliyor.

1441287487__TUVTURK_Randevu_Web_01 1441287488__TUVTURK_Randevu_Mobile_01 1441287488__TUVTURK_Randevu_Mobile_07 1441287488__TUVTURK_Randevu_Web_07 1441287490__TUVTURK_Web_Main_Page

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
What's Your Reaction?
Angry Angry
0
Angry
Cute Cute
0
Cute
Fail Fail
0
Fail
Geeky Geeky
0
Geeky
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
OMG OMG
0
OMG
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TüvTÜRK Randevu Sitesi Yenilendi !

log in

reset password

Back to
log in